کابل شبکه ایرانی


تولید کابل شبکه ایرانی با کیفیت بالا و قیمت مناسب
شرکت رویان کابل تولید کننده انواع کابل های برق و شبکه ، اقدام به تولید کابل شبکه ایرانی نموده است ، تولید کابل شبکه ایرانی با مواد اولیه کیفیت بالا و دستگاه های پیشرفته روز اروپا تولید می شود .
تمام تولیدات رویان کابل قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی می باشد .
انواع کابل شبکه
کابل شبکه کواکسیال : یک هادی از جنس مس در مرکز دارد که یک لایه پلاستیکی به صورت عایقی بین هادی مرکزی و یک محافظ فلزی بافته شده قرار دارد. کابل شبکه کواکسیال در برابر نویز بسیار مقاوم بوده و طول کابل بیشتری را پشتیبانی می کند.
کابل فیبر نوری :کابل فیبر نوری شامل هسته ای شیشه ای در مرکز که توسط چند لایه مواد محافظ احاطه شده است، می باشد. در کابل فیبر نوری داده ها توسط نور جا به جا می شوند ، به همین دلیل تداخل الکتریکی و محدودیت فاصله در این کابل به حداقل خود می رسد . سرعت انتقال داده در کابل فیبر نوری بسیار بالاست.
کابل زوج سیم به هم تابیده بدون محافظ (UTP) : این کابل چون بدون محافظ است ، بسیار مستعد تداخل الکتریکی است و کابل کشی طولانی را پشتیبانی نمی کند . مزیت کابل UTP قیمت ارزان آن است .
کابل زوج سیم به هم تابیده با محافظ (STP) : این کابل دارای حفاظ است و نسبت به UTP کمتر در معرض تداخلات امواج رادیویی و اکتریکی قرار می گیرد . کابل های STP می توانند به افزایش حداکثر فاصله کابل کمک کنند.
دسته بندی کابل شبکه
کابل شبکه بر اساس سرعت و پهنای باند و خصوصیات الکترونیکی ، به دسته های مختلفی تقسیم می شوند . دسته ها را با Category که به طور مخفف Cat نوشته میشود مشخص میکنند
مانند کابل شبکه Cat5 , کابل شبکه Cat6 , کابل شبکه Cat7
با توجه به استقلال کشور عزیزمان در همه ی عرصه های تولیدی ، شرکت رویان کابل نیز با به کار گیری نیروی کار ایرانی تمام تلاش خود را در جهت خودکفایی در صنعت تولید کابل و برق به کار میگیرد و امیدواریم مشتریان عزیز نیز در جهت حمایت از تولید کالای ایرانی ما را حمایت کنند .

0
0
image
http://treethemes.net/themes/hazel/demo3/wp-content/themes/hazel/
http://treethemes.net/themes/hazel/demo3/
#d8d8d8
style1
paged
Loading posts...
/home2/treethemes/public_html/themes/hazel/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
on
off
off